Jádrové nitě

Jádrové nitě splňují náročné požadavky zákazníků. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, stabilizovaného vlákna. Nabízíme různé kombinace vláken Pes/Pes a Pes/Ba a antiwickové úpravy. Úprava speciálním lubrikantem  optimalizuje šicí vlastnosti, jejichž výsledkem jsou pevné a pravidelné stehy.  Vysoká kvalita  nití umožňuje bezproblémové  zpracování  jemných, středních i těžkých materiálů  i na vysokorychlostních strojích.

E-Core – Pes/Pes

Jádrová nit je vyrobena z vysoce kvalitního, stabilizovaného polyesterového vlákna,  kombinací polyesterového filamentu a  polyesterové střiže. Toto konstrukční zpracování  dává niti vynikající  pevnost a odolnost vůči oděru.  Další předností polyesterové nitě  je  dobrá odolnost na chemikálie (tj. kyseliny, slabé zásady,  většinu  rozpouštědel),   odolnost vůči chlóru  a  peroxidu,  velmi nízká  srážlivost  a  dobrá  tepelná  odolnost.

Jádrová nit je vyrobena z vysoce kvalitního, stabilizovaného polyesterového vlákna,  kombinací polyesterového filamentu a  polyesterové střiže. Jmenovaná   konstrukce  zaručuje   velkou  trvanlivost  i  při opakovaném   praní  a častém  nošení   výrobku.  Proti  střižovým nitím mají  jádrové nitě  vyšší pevnost  při použití stejné síly. Polyesterové vlákno je vysoce odolné vůči různým druhům chemikálií.

 

Jádrová niť D-CORE splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků. Je vyrobena kombinací polyesterového filamentu, který je opředen  vysoce kvalitní bavlněnou přízí. Toto konstrukční zpracování  dává niti vynikající  pevnost  a  jemný   přírodní vzhled.

D-Core AW – Pes/Ba s antiwickovou úpravou

Jádrová niť D-CORE je vyrobena konstrukcí polyesterového jádra a opředená bavlnou se speciální voduodpudivou úpravou, která zamezuje pronikání vody  a  optimalizuje šicí vlastnosti, jejichž výsledkem jsou pevné a pravidelné stehy.  Vysoká kvalita  nití umožňuje bezproblémové  zpracování   různých   materiálů  i  na vysokorychlostních strojích. Tato nit je vhodná na nepromokavé materiály včetně silných materiálu na výrobu stanů.