Jádrové nitě

Jádrové nitě splňují náročné požadavky zákazníků. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, stabilizovaného vlákna. Nabízíme různé kombinace vláken Pes/Pes a Pes/Ba a antiwickové úpravy. Úprava speciálním lubrikantem  optimalizuje šicí vlastnosti, jejichž výsledkem jsou pevné a pravidelné stehy.  Vysoká kvalita  nití umožňuje bezproblémové  zpracování  jemných, středních i těžkých materiálů  i na vysokorychlostních strojích.

E-Core – Pes/Pes

Jádrová nit je vyrobena z vysoce kvalitního, stabilizovaného polyesterového vlákna,  kombinací polyesterového filamentu a  polyesterové střiže. Toto konstrukční zpracování  dává niti vynikající  pevnost a odolnost vůči oděru.  Další předností polyesterové nitě  je  dobrá odolnost na chemikálie (tj. kyseliny, slabé zásady,  většinu  rozpouštědel),   odolnost vůči chlóru  a  peroxidu,  velmi nízká  srážlivost  a  dobrá  tepelná  odolnost.

Jádrová nit je vyrobena z vysoce kvalitního, stabilizovaného polyesterového vlákna,  kombinací polyesterového filamentu a  polyesterové střiže. Jmenovaná   konstrukce  zaručuje   velkou  trvanlivost  i  při opakovaném   praní  a častém  nošení   výrobku.  Proti  střižovým nitím mají  jádrové nitě  vyšší pevnost  při použití stejné síly. Polyesterové vlákno je vysoce odolné vůči různým druhům chemikálií.

 

Jádrová niť D-CORE splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků. Je vyrobena kombinací polyesterového filamentu, který je opředen  vysoce kvalitní bavlněnou přízí. Toto konstrukční zpracování  dává niti vynikající  pevnost  a  jemný   přírodní vzhled.

D-Core AW – Pes/Ba s antiwickovou úpravou

Jádrová niť D-CORE je vyrobena konstrukcí polyesterového jádra a opředená bavlnou se speciální voduodpudivou úpravou, která zamezuje pronikání vody  a  optimalizuje šicí vlastnosti, jejichž výsledkem jsou pevné a pravidelné stehy.  Vysoká kvalita  nití umožňuje bezproblémové  zpracování   různých   materiálů  i  na vysokorychlostních strojích. Tato nit je vhodná na nepromokavé materiály včetně silných materiálu na výrobu stanů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení